PowerGrand

Powergrand

China Powergrand HVAC Industry Co.,ltd 1992 tarihinde kurulmuştur ve 18 yıl gelişim ile beraber yıllık satışı 12 bilyonu aşan ve ileri gelen profesyonel HVAC Ekipman üreticilerinden biri olmuştur.
 

Çevre dostu tesisimiz, Jiangsu ilinde bulunan Jingjiang Industrial parkının içinde bulunmakla beraber 15 800 metre kare alan kaplamaktadır. Powergrand geliştirmiş olduğu teknoloji ile hammadde üreticileri için geriye dönük çevresel ve güvenli yeni hammadde üretilir. Ürünlerimiz Kuzey Amerika, Avrupa’ nın birçok ülkesi ve tüm Asya’ya ithal edilmektedir.

Powergrand HVAC, müşterilere yüksek kalite, tutarlılık ve performans sağlıyor. Genel ürün serimiz yüksek kaliteli fan coil üniteleri, hava difüzörü ve birçok farklı yedek parçaları kapsamaktadır.

HERŞEY BİNALAR İÇİN...

Var olan yapıları ve yeni bina tasarımlarını daha konforlu, verimli ve çevreci kılmak adına tecrübelerimizi, hizmetlerimizi ve ürünlerimizi sizlere sunacağız.

Allforbuildings

Her Şey Binalar İçin ...
Aslında Logo belki de herşeyi söylüyor...
“Var olan yapıları ve yeni bina tasarımlarını daha konforlu, verimli ve çevreci kılmak adına tecrübelerimizi, hizmetlerimizi ve ürünlerimizi  sizlere sunacağız.”.

Adreslerimiz