Petra Engineering Industries Co.

Petra Engineering Industries Company, 1987 yılında farklı uygulama gereksinimlerini sağlamak üzere geniş seçenekli HVAC cihazları üretmek ve bunlari dünya çapında büyük pazarlara sunma vizyonu ile kurulmuştur.     
 
Petra Engineering 30 teknik, mühendislik ve işçi kadrosu ile 3.200 m2lik bir alanda ve iki pazarlama bölgesinde  (Irak ve Küvet) çalışarak başlamıştır.

1994 yılında Petra, en yüksek standartları sağlamak amacıyla, endüstrinin en gelişmiş makinaları, bileşenleri ve hammaddeleri değerlendirerek,  HVAC cihaz serisini genişletmiştir.
Yeni cihazlar hızlıca dünya çapında 20 den fazla ülkel tarafından tanınmıştır.

Yeni binyıl başlangıcıyla Petra, tüm ticari ve endüstriyel uygulamalara uygun bir hale getiren geniş HVAC cihazların serisi tasarımlaştırmış ve üretmiştir. Onların stratejik zarafeti ve olağan üstü ürünleri sayesinde şirket ABD pazarına kadar ulaşmıştır. En rekabetçi ve ilgi çeken firma olarak, ABD pazarı Petra’nın başarısı için önemli bir aşama noktası anlamına gelir.  
     
Bugün  Petra, Al Muwqqar, Ürdün’da  80 bin m2lik bir alanda bulunan, 1500 çalışanlar ile ve 50 pazarlarda satış gerçekleştiren fabrika grupları, King Hussein bin Talal, Mafraq’ta ve KSA’s King Abdullah Ekonomik şehrindeki fabrika kapsamaktadır.    


Nerede başladı...
- 1987’de kuruldu
- 3,200 m2‘lik bir alanda
- 30 çalışanla

Bugün nerede...
- Uluslararası kabul edilen marka
- 75,000 m2’lik bir alanda
- 1,500 çalışanla

HERŞEY BİNALAR İÇİN...

Var olan yapıları ve yeni bina tasarımlarını daha konforlu, verimli ve çevreci kılmak adına tecrübelerimizi, hizmetlerimizi ve ürünlerimizi sizlere sunacağız.

Allforbuildings

Her Şey Binalar İçin ...
Aslında Logo belki de herşeyi söylüyor...
“Var olan yapıları ve yeni bina tasarımlarını daha konforlu, verimli ve çevreci kılmak adına tecrübelerimizi, hizmetlerimizi ve ürünlerimizi  sizlere sunacağız.”.

Adreslerimiz