Hisense

Hisense Grup 1969 yılında kurulmuş bir büyük Elektronik Bilgi Endüstrisi Grubu şirketidir. Hisense teknik yenilik dayalı "mevzuat teknolojisi, ses çalışması," sanayi yapısını optimize etmek stratejilerin geliştirilmesi, bir kolu, sürekli ve sağlıklı bir gelişme olarak sermaye işletme için uygun. 21. yüzyılda, desteklemek ve multimedya, ev aletleri, iletişim, bilişim, gayrimenkul, hizmet (ve destek) şekillendirme, endüstriyel genişleme hızlandırma mükemmel bir uluslararası yönetim ekibi ile güçlü Ar-Ge yetenekleri destek, Hisense altı sanayi forum.

18 kasım 2002'de  Hisense ve Hitachi Air Conditioning Systems Co. ,Ltd ortaklaşa Çin Klima üretim endütrisini, Japon teknolojisine entegre etmek amacıyla eşdeğer yatırım ve işbirliği anlaşmasını resmi olarak imzalanmştır.

8 Ocak 2003'te kurulan Qingdao Hisense Hitachi Air Conditioning Systems Co., Ltd Hitachi’nin Japonya’nın dışındaki en büyük klima sistemleri üretim iştirakidir.


- 13 Üretim Hattı (Dış Ünite:  6 hat,  İç Ünite 7 hat)

- 80.000 m2,
- Yıllık 1.900.000 iç ünite, 250.000 Dış Ünite.

Çin'in elektronik bilgi yüz işletmelerin en iyileri arasında 48,9 milyar yuan Hisense 2008 satış geliri.

Şu anda, Hisense Güney Afrika, Macaristan, Fransa, Cezayir, Mısır ve diğer yerlerde üretim üsleri vardır, ABD, Avrupa, Avustralya, Japonya ve diğer yerlerde satış organizasyonları ile, ürünlerin Avrupa, Amerika, Afrika, Güneydoğu Asya, BDT ve diğer 100'e ihraç edilmektedir ülke ve bölgelerin sayısı.

HERŞEY BİNALAR İÇİN...

Var olan yapıları ve yeni bina tasarımlarını daha konforlu, verimli ve çevreci kılmak adına tecrübelerimizi, hizmetlerimizi ve ürünlerimizi sizlere sunacağız.

Allforbuildings

Her Şey Binalar İçin ...
Aslında Logo belki de herşeyi söylüyor...
“Var olan yapıları ve yeni bina tasarımlarını daha konforlu, verimli ve çevreci kılmak adına tecrübelerimizi, hizmetlerimizi ve ürünlerimizi  sizlere sunacağız.”.

Adreslerimiz