Eurapo

EURAPO, 1979 kurulmuştur ve Kuzey-Güney İtalya bölgesinde en gelişmiş teknolojin teknolojik seviye gelişmiştir.    
EURAPO, ısıtma ve iklimlendirme ünitesi (fan coil sistemler) konusunda uzmanlaşmıştır. Şirket daima kusursuz ve iyi örgütlenmiş, işçi katılımı özendirilmiş olan iş ortamı teşvik etmiştir.  
Burada, onlarca yıllık bir değerli deneyim yeni insan kaynakları ve projelere karşı karşıya getirilmiştir, sürekli nesiller arasında olumlu bir fikir değişiminde bulunması EURAPO’ nun genç, önleyici ve yaratıcı profilini sağlıyor.

Yukarıda birleştirilmiş olan nitelikler yanı sıra, EURAPO’ nun ürünleri yenilikçi özelliklere sahiptir; İtalya’da tasarımlanmış akıllı fan coil ünitesi aralığı, yüksek performanslı borulu üniteler, Omnibüs’ ün geleneksel regülasyon sistemlerinden harika potansiyeline kadar, BMS sistemleri için yeni tecrübeli dijital sistem.

EURAPO’ nun ürünleri, enerji verimliliği, sertifikalı performansları, son derece dayanıklı malzemeler, mümkün olduğu kadar basit tesisat yaratmak amacıyla güvenliğe önem verici olarak tanınmıştır.   
Son derecede müşteriye odaklı ürünler, geniş bir alan farklı teknik ve estetik çözümleri sağlarken özel sistem gereksinimlerini karşılamak üzere tasarımlanmıştır. Satışa sunulmadan yedek parçaları ile donanmış ve uygun bir şekilde şebekelinmiş tüm ürünler sıkı bir sistem kontrollerine bağlıdır.

Bu kapsamlı yaklaşım,  İtalya’da, Orta ve Kuzey Avrupa’nın birçok ülkesinde seçkin outlet mağazalarla beraber, şirketin iddialı prestijli dünya pazarın güveni kazanmasına sağlıyor.   

HERŞEY BİNALAR İÇİN...

Var olan yapıları ve yeni bina tasarımlarını daha konforlu, verimli ve çevreci kılmak adına tecrübelerimizi, hizmetlerimizi ve ürünlerimizi sizlere sunacağız.

Allforbuildings

Her Şey Binalar İçin ...
Aslında Logo belki de herşeyi söylüyor...
“Var olan yapıları ve yeni bina tasarımlarını daha konforlu, verimli ve çevreci kılmak adına tecrübelerimizi, hizmetlerimizi ve ürünlerimizi  sizlere sunacağız.”.

Adreslerimiz