Climaveneta

Climaveneta SPA

Climaveneta Spa, Avrupa çapında ısıtma soğutma sektöründe 40 yıllı aşkın deneyim sahibidir. Geniş bir ürün yelpazesi, konutlardan büyük ticari ve endüstriyel sistemlere kadar her uygulama için sisteme sahip olup, Climaveneta’nın güçlü olduğu noktalar enerji verimliliği, kaliteli ürün anlayışı, sistemlere uygun çözümler geliştirebilmesidir.

Dolayısıyla kaliteli bir çözümün yargı ilk ölçüt güvenilirlik ile yanı sıra, enerji ve verimliliği olmalıdır. Bu çözüm, daha yüksek oranda sürdürülebilirlik, düşük işletme maliyetleri, yatırımların daha yüksek getirimi ve aynı zamanda daha iyi bir konfor anlamına gelir.

Hırslı bir yöntem kullanarak, tüm ürün serileri kapsayan ısıtma ve soğutma çözümlerinde tutarlılık ve kararlılık sağlamaktadır, 1’den 4.000 kW’a kadar,  yılda 365 gün, daima eksiksiz verim! 

Tüm binada en yüksek konfor ve en düşük çevresel etki; bu, Climaveneta’nın misyonudur. Climaveneta, teknolojik sistemlerin modern binalarda ve kentsel tasarımda en önemli unsurlar arasında olduğunun farkındadır. 1994 yılından beri bir De’Longhi Group şirketi, 2012’den beri ise bir DeLclima şirketi olmuştur.

Çevremizin kullanılabilirliği, enerji verimliliği ve çevresel sürdürebilirliği ve ayrıca buralarda vakit geçiren insanların sağlığı ve esenliği bu sistemlere bağlıdır.

Rakamlarla:
- Merkezi İklimlendirmede Avrupa’da ilk sırada
- 255 Milyon Euro ciro (2013)
- 90,000 m2 üretim tesisi
- 9 merkez fabrika
- 1,150 dünya genelinde çalışan
- 2/2,400 kW eksiksiz ürün serisi

Çevreye saygı
Enerji tüketiminin azaltılması, atmosferik emisyonların sistematik bir şekilde azaltılması ve yenilenebilir kaynakların daha fazla kullanılması.

İnovasyon
Tedarikçiler ve uzmanların katkısı ve yakın işbirliği ile son teknoloji ve etkin çözümlerin geliştirilmesi aracılığıyla.

Her projeye özel çözüm
Özel çözümlerle bir arada sunulan son derece yapılandırılabilir yapılandırılabilir geniş ürün ve sistem seçenekleri aracılığıyla.

Dünya Üzerindeki Önemli Referanslardan Bazıları:

 • Caja Magica - Madrid

  Caja Magica - Madrid

 • Juventus Football Club

  Juventus Football Club

 • Las Arenas

  Las Arenas

 • Olympic Sports Center

  Olympic Sports Center

HERŞEY BİNALAR İÇİN...

Var olan yapıları ve yeni bina tasarımlarını daha konforlu, verimli ve çevreci kılmak adına tecrübelerimizi, hizmetlerimizi ve ürünlerimizi sizlere sunacağız.

Allforbuildings

Her Şey Binalar İçin ...
Aslında Logo belki de herşeyi söylüyor...
“Var olan yapıları ve yeni bina tasarımlarını daha konforlu, verimli ve çevreci kılmak adına tecrübelerimizi, hizmetlerimizi ve ürünlerimizi  sizlere sunacağız.”.

Adreslerimiz